Natec Mouse Harrier 2 Wireless, White/Blue, Bluetooth
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Bruto Sügavus (mm) | 130.00 mm |
| Brutokaal | 0.13 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 40.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 70.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connection type | Bluetooth |
| Funktsioonid | Automatic Sleep Mode, DPI adjustment |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 385 mm |
| Gross height master carton | 365 mm |
| Gross width master carton | 333 mm |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrgus (maksimaalne) | 37 mm |
| Liikumise resolutsioon | 1600 DPI |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Muud funktsioonid | Silent switches Intelligent power management |
| Net weight master carton | 11.84 kg |
| Netokaal | 0.08 kg |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Paber/Papp | 50.00 g |
| Pikkus | 104 mm |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | Mouse |
| Producer product name | Harrier 2 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.05 kg |
| Tare weight master carton | 0.468 kg |
| TI kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | White/Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Android, Linux, MAC, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Width | 64 mm |
Sildid: natec mouse harrier 2 wireless, whiteblue, bluetooth, nmy-1963, natec, hiired





